קצת עלינו...

אנחנו made in, אנשים מלאי תשוקה לכל מה שעיצוב המרחב יכול להיות. יותר מהתהליכים היעילים, התוצרים האיכותיים או העמידה בלוחות הזמנים, מה שהופך אותנו למי שאנחנו זו האכפתיות שלנו והלב שאנחנו משקיעים בכל פרויקט.
אנחנו קשובים לרעיונות ולחזון, נמצאים בפרטים הגדולים והקטנים, ומדמיינים אתכם, את החוויה במרחב ואת הדרכים להפוך אותה ליוצאת דופן. השותפות לרעיון, לביצוע ולהתרגשות הופכת אותנו לשותפים לדרך של הלקוחות בעיצוב המרחבים העסקיים שלהם.
360, עם כל מה שזה אומר
החשיבה שלנו על כל פרויקט היא של 360 מעלות, בכל מובן ובכל קנה מידה. היא מתייחסת למרחב כאל מקור ליצירה לפי צרכים, אתגרים וחלומות, ואל שירות עוטף – מבניית קונספט, עיצוב גרפי, פרזנטציות, הפקה והתקנה, וליווי ארוך טווח עם צוות המומחים שלנו.
360 אומר גם שאנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך במרחב, מעיצוב פנים, הלבשת קירות, מיתוג ומסחור חזותי, יצירת חוויה וסטיילינג.
צעד אחד קדימה, לפחות
כחלוצי התחום, הניסיון המצטבר שלנו נפרש על פני 20 שנים, ומאפשר לנו להביא אל שולחן העבודה פתרונות, כלים וחומרים חדשניים ויצירתיים. הניסיון מאפשר לנו להיות מדויקים, להציע פתרונות חכמים ולשקף בבהירות את התהליכים הצפויים.
את החברה הקים ומוביל מרדכי גולדפרב, מומחה באסטרטגיית ועיצוב המרחב ואחד היועצים הבכירים לחברות ולגופים המובילים במשק הישראלי.
היום, אנחנו מכניסים אופי למרחבים העסקיים של חברות פיננסים, הייטק ובנקים, רשתות שיווק, תחנות נוחות, מרכזים רפואיים, חברות תקשורת, אתרים ציבוריים וממשלתיים ועוד.

מה הצוות שלנו עושה?